Únor 2007

NEZAPOMEŇTE!!!!!!!!!!

28. února 2007 v 10:03 | Špunt |  články
Koukněte se na stránky školy, je tam odkaz na naše fotky z Prahy, který fotil p. prof. Halajčuk.;);););););););););) KOUKNĚTE SE!!!!!!!
www.cg-plzen.cz

Lyžák 2

26. února 2007 v 20:35 | =o) |  ankety
Já osobně jsem na lyžích stála jednou v životě,když se tatínek rozhodl,že nás naučí lyžovat,což sám neuměl (a pořád neumí).Lyže nebyly na mou velikost,takže když se mě tatínek snažil strčit do nich,tak jsem se převážila a jela jsem hezky pozadu z kopečka dolůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů... ;-( Táta na mě začal řvát,co ujíždim,když na tom neumim!...taková nespravedlnost!

Lyžák 1

26. února 2007 v 19:18 | =o) |  ankety
Tak co jak se těšíte?...hlavně mi neřikejte,že samou nedočkavostí,už máte zabaleno!!!!

Příjmení

26. února 2007 v 15:09 | =o) |  články
Řeknu vám...v naší třídě je tolik lidí,který maj příjmení,s kterejma se dá dělat tolik věcí a vymejšlet super přezdívky!Tady je jich pár jako příklad,ale dá se jich vymyslet mnohem víc.Některý události se fakt staly!
Nejdřív bych vám chtěla poradit,abyste si nikdy neztěžovyli mámě,že si spolužáci budou dělat srandu z vašich malejch nohou!Může se vám totiž stát,že vám odpoví:"No tak řekni,že je to hezký,mít malý nohy jako Popelka!"No já osobně bych to asi nikomu neřekla,protože podle mojeho názoru Jakub nemá dvakrát prťavý nohy...
Jednej nejmenovanej holce v jednom nejmenovynm horoskopu z jednoho nejmenovaného časopisu v jeden nejmenovaný den v jednom nejmenovaném roce vyšlo,že v další (nejmenovaný) rok bude líbat pouze krále...Ještě že byl s malym k !
Znáte film Poliana?No...Poliana je taková holčička,která hraje hru na radost a ta spočívá v tom,že ze všeho špatnýho dělá dobrý věci.Tak bych vám chtěla říct,že jestli si někdy useknete palec,tak můžete bejt rádi,protože tim budete příbuzný s Terkou Bezpalcovou!
Když jsem byla malá,dostal jsem k vánocum plyšový tele.Mam ho moc ráda a bez jakéhokoli tušení jsem ho pojmenovala Kopejtko.Ale vypadá úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúplně jinak než Honza!
Jednou viděla máma fotku naší třídy,na kterou dopadalo hodně světla-zrovna na Vojtu.Máma se tak divně podívala a řekla:"Šmankote ten je bílej!" A taky že je!Dokonce s velkym B!
Jednou jsme se o něčem bavili.Od nás ze třídy jsem tam byla jenom já a Magdalenka.Najednou jsme došli knějakejm rozporum v tom příběhu a dověděli jsme se,že tam bylo hodně buřičů.V tu chvíli jsme spustily takovej smích......"Ještě že nebyly s velkym B,"dodla jedna z nás.Proč?To vám asi dojde,ale sorry Vašku!

Prázdniny

26. února 2007 v 13:54 | =o) |  články
Juchů juchů juchů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Máme prázdniny!A potom jedeme na lyžák!To je dohromady (i s Prahou) víc než 2 tejdny volna!No neni to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer?!?!??!?!?!?!?!?!Tak si ty prázdniny koukejte užít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-DDDDDDDDD

Čtyřčlověk

25. února 2007 v 19:36 | =o) |  fotky
Tady máte za úkol psát do komentářů,kdo si myslíte,že je součástí týhle čtyřhlavy.Budu na vás hodná,protože my stačí,když jenom napíšete,kdo to je.Kdo je kde už nemusíte. :-) Jsou to 4 lidi od nás ze třídy.Profesoři nééééééé... Jo a omlouvam se těm,kdo jsou na tom obrázku a nechtěli by tam bejt.Fakt sorry!!!!!!!!!!!!!!!
Tak do toho!Nejrychlejší vyhrává!...ale nevim co. :-DDDDD

Přečtěte si !!!!!

25. února 2007 v 13:46 | =o) |  články
Hrozně jsem sem chtěla něco napsat,ale nevěděla jsem co.Tak jsem se rozhodla,že vám doporučim nějaký články.Teda...určitě si přečtěte všechny,ale prosíííííííííííím moc,jukněte se na článek Večeře v restauraci u Břevnovského kláštera,protože jsem to psala asi hodinu a půl a taky jsem to psala dvakrát,protože se mi to poprvé smazalo.Od té doby jsem k článkum nastavila automatický ukládání! :-) No a doporučuju vám přečíst si článek o exkurzi Praze a taky třeba Ztraceni v metru a tak podobně.Články o Praze jsou prostě......vřele doporučuju!A doufam,že se pobavíte jako já!: DD
Jojojojojojojojo.....eště jsem se vám chtěla omluvit za všechny chyby a překlepy v článku o tej večeři.Já jsem si to totiž nekontrolovala,protože je to ukrutně dlouhý a stejně bych jich polovinu přehlídla! :-))))))))))))))) Papa =oDDDDDDDDDDDDDD

:::Interactive:::

24. února 2007 v 22:23 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho
->Blbůstky a maličkosti co nikam nepatří
->Které testy a jiné pohromy nás čekají v budoucnu

:::Fotky:::

24. února 2007 v 22:16 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho
->Prostě všemožný fotky...

:::Site:::

24. února 2007 v 22:05 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho
->Vyjádřete svůj názor v hlasování!
->Co je nového